PR Account Managerka/Manager z doświadczeniem w branżach retail/FMCG

Kogo szukamy:

Jeśli masz minimum 5 lat doświadczenia w branży PR (w tym min. 2 lata w agencji PR), chcesz dołączyć do zgranego zespołu i pracować dla rozpoznawalnych brandów – z chęcią Cię poznamy! Obecnie szukamy Account Managerki/Managera z doświadczeniem w branżach retail/FMCG.

Twoje zadania?

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

Co oferujemy:

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacjapr@walk.pl, wpisując w tytule wiadomości: „PR Account Manager”.

O nas:

W Walk PR stawiamy na dokładne zrozumienie potrzeb naszych Klientów, którym oferujemy pełen zakres usług public relations. W komunikacji cenimy sobie otwartość, obopólny szacunek i transparentność.

Doskonale rozumiemy media. Wiemy, co rozgrzewa opinie publiczną. Płynnie poruszamy się po świecie influencerów i liderów opinii. Jako członek United Nations Global Compact – największej światowej inicjatywy skupiającej zrównoważony biznes – rozwijamy się w oparciu o uniwersalne zasady dot. praw człowieka, standardów pracy, ochrony środowiska i przeciwdziałania korupcji oraz w ramach działań non-profit wspieramy projekty, których celem jest niesienie pomocy.

Dbamy nie tylko o reputację naszych Klientów, ale też całej branży PR. Należymy do Związku Firm Public Relations oraz jesteśmy sygnatariuszami Kodeksu Dobrych Praktyk i apelu branży „PR to nie propaganda”.

Od lat znajdujemy się w czołówce największych agencji PR w Polsce, której projekty doceniane są w konkursach branżowych.