Brief

Muzyczna kolaboracja

Electronic Beats to międzynarodowy program muzyczny T-Mobile. Polska edycja była częścią międzynarodowej trasy Festiwalu. Kolejne imprezy odbyły się m.in. w Niemczech, Czechach, Słowacji, Austrii, Węgrzech oraz Chorwacji.

Naszym zadaniem była produkcja tego kultowego w Europie festiwalu muzycznego zgodnie z międzynarodowym formatem i przy pełnej współpracy z niemieckim i polskim T-Mobile.

blank ratio image

Rozwiązania

Lata współpracy

W ramach współpracy z T-Mobile, odpowiadaliśmy za kompleksową produkcję pięciu polskich edycji Electronic Beats Festival w latach 2011-2015. Zrealizowaliśmy imprezy w Warszawie, Poznaniu oraz Gdańsku. Do naszych zadań należało: dobór lokalizacji, aranżacja przestrzeni oraz przygotowanie oprawy multimedialnej – kompleksowego nagłośnienia, wizualizacji i efektów specjalnych, zgodnie z indywidualnymi wymogami artystów. Odpowiadaliśmy również za zabezpieczenie imprezy, część działań promocyjnych outdoor i social media oraz dystrybucję biletów.

Wynik

Rozkręcamy scenę muzyczną

Wśród gwiazd polskiej edycji Electronic Beats Festival znaleźli się: James Blake, Groove Aramada, Jazzanova, Metronomy oraz 20 innych polskich i zagranicznych artystów. Cykl festiwali muzycznych stał się fundamentem do wprowadzenia platformy life stylowej T-Mobile Electronic Beats w Polsce.