Brief

Brief

Z okazji 30-lecia Grupa Adamed dała szansę każdemu gimnazjum i szkole ponadgimnazjalnej w Polsce na wygranie nowoczesnego laboratorium. W konkursie z okazji 30-lecia Adamedu uczniowie, razem ze sowimi klasami i kołami naukowymi, mieli szansę walczyć o nowoczesne wyposażenie pracowni naukowych dla swoich szkół. Naszymi zadaniami były: stworzenie aplikacji agregującej zgłoszenia oraz przeprowadzenie ogólnopolskiego głosowania, w którym najlepsze szkoły walczyły o szkolne laboratoria.

Rozwiązania

Rozwiązania

Na potrzeby akcji stworzyliśmy aplikację konkursową dostępną na fanpage’u ADAMED SmartUP oraz na stronie www. Zadaniem konkursowym było przygotowanie z klasą lub szkolnym kołem naukowym inspirującej, 3-minutowej lekcji wideo na jeden z poniższych tematów:

Wynik

Wyniki

Do aplikacji konkursowej dodano prawie 300 prac. Zgłoszenia napływały z całej Polski, dużych i małych miejscowości. Wszystkie filmy zostały opublikowane w aplikacji konkursowej na Facebooku oraz www. Frekwencja i zainteresowanie konkursem przeszły wszelkie oczekiwania. Ogromne zaangażowanie młodych ludzi oraz bardzo duża liczba zgłoszeń pokazują, że młodzież chce i potrafi uczyć się nowocześnie.