SENIOR ART DIRECTOR w WALK Creative

Walk Creative to grupa specjalistów, którzy tworzą strategię i komunikację zarówno dla polskich, jak i zagranicznych brandów. Realizujemy oraz koordynujemy wielowymiarowe kampanie reklamowe. Należymy do Grupy Walk, polskiej niezależnej grupy marketingowej, obecnej na rynku od 2006 roku, która specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji pomiędzy firmami a ich otoczeniem zewnętrznym i wewnętrznym.

SENIOR ART DIRECTOR

Lokalizacja: Warszawa/praca w systemie hybrydowym

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz tworzyć odważne koncepty dla znanych marek, masz doświadczenie, a przetargi to dla Ciebie chleb powszedni – zapraszamy! 

Zapewnimy Ci zespołową i twórczą atmosferę opartą na wzajemnej wymianie doświadczeń oraz współpracę z życzliwymi i otwartymi na Twoje pomysły ludźmi. Gwarantujemy projektowanie komunikacji dla znanych marek i dużą niezależność twórczą, możliwość rozwoju zawodowego oraz stabilną sytuację zawodową.

Gwarantujemy:

Oczekujemy:

Jak wygląda rekrutacja?

Rekrutacja składa się z trzech etapów. Pierwszy etap to zbieranie aplikacji. Drugi, to  jedno ok. godzinne spotkanie wybranych kandydatów z dyrektorem kreatywnym (bez HR). Trzeci etap to informacja zwrotna. W wyjątkowej sytuacji dodatkowe spotkanie/rozmowa. Jeśli pozostałe etapy zakończą się szczęśliwie podpisujemy stosowne dokumenty.

Aplikacje prosimy wysyłać na rekrutacja-kreacja@walk.pl z tytułem „SENIOR ART DIRECTOR”. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.