we work

-

Background

9 sierpnia oficjalnie na polskim rynku wystartowało ABOUT YOU. Launchowi tej ambitnej i szybko rozwijającej się marki towarzyszy zasięgowa kampania mediowa, za której planowanie, koordynację i realizację odpowiada Walk Creative. To nasz kolejny międzynarodowy Klient w portfolio!

ABOUT YOU to założona w 2013 roku w Hamburgu platforma sprzedażowa, która rozmachem realizacyjnym z powodzeniem konkuruje z największymi graczami rynku e-commerce. Idea ABOUT YOU jest prosta. To nie trendy tworzą modę – Ty to robisz. Cytując naszych copywriterów, którzy układali hasła do kampanii: „W About You kochamy to, jak i w co się ubierasz, bo moda jest About You”.

Start platformy w Polsce poprzedziła niesamowicie intensywna kampania teaserowa. W głównej części kampanii głosem wiodącym jest wokalista i kompozytor Krzysztof Zalewski.

Jesteśmy dumni z tego, że mieliśmy swój spory udział w tej kampanii. Duże zasięgi oraz różnorodność mediów online i offline dadzą jej możliwość być jedną z najbardziej zauważalnych kampanii, a ciekawa kreacja i unikalny w kategorii przekaz pozwolą pozostać naprawdę długo w pamięci odbiorców – mówi Rafał Lampasiak, Strategy Director w Walk Creative.

Kampania jest realizowana w telewizji, prasie, radiu, Internecie i w outdoorze. Za produkcję spotów odpowiada SzutSzut Studio. Za zakup mediów odpowiada Value Media.

blank ratio image